SUZUKI TUTVUSTAB EUROOPAS JIMNY TARBESÕIDUKIT

Suzuki esitles uut kaheistmelist tarbesõiduki N1G-versiooni oma väikesest ja kergest maasturist Jimnyst. Alates selle turuletulekust 2018. aastal on Jimny köitnud nii erakasutajate kui ka professionaalide tähelepanu, kes otsivad ehtsat maastikul sõitmise jõudlust.

Professionaalide vajaduste täitmiseks on Jimny tarbesõidukil suur tasase põhjaga pakiruum ja turvalisuse tagab tugev vahesein istmete taga.

Uue Jimny tarbesõiduki omadused

Ehtne ja tõsine maastikuauto
Ka tarbesõidukina on Jimny samasugune ehtne ja kompromissitu professionaalidele sobiv tõsimaastur   nagu Jimny sõiduautoversioon – redelraam, lühikesed ülendid, kõrge kliirens, pikivarraste ja keerdevedrudega tugevad talasillad ning AllGrip Pro neljarattavedu, millel on aeglusti.

 

Praktiline pakiruum
Täiustatud otstarbekuse saavutamiseks on väikese tarbesõiduki mudelil suur 863-liitrine mahutavus, mida on 33 liitrit enam kui kokkuklapitud tagaistmetega sõiduautoversioonil, tasane põhi, et muuta laadimine praktilisemaks ja tugev vahesein, mis kaitseb sõitjaid veose eest.

 

Täiustatud turvavarustus

Sõitjate turvalisuse tagamiseks nii maanteel kui ka maastikul tuleb Jimny tarbesõiduk sama turvavarustusega nagu sõiduauto. Varustuses on muuhulgas jalakäijatuvastusega laupkokkupõrke vältimise abi (DSBS), mis rakendab kokkupõrgete vältimiseks automaatpidurdust ja mägipidur, mis aitab nõlvadel paremini sõita. Uudisena on lisatud ka eCall – hädaolukorras sõnumite saatmise funktsioon, mis aktiveerub, kui on toimunud kokkupõrge.

 


Garantii: 3 aastat või 100 000 km

Töölaua versioon